KL-Dent
Datum poslední aktualizace: 24. září 2022
Profil firmy

Profil společnost KL-DENT

Společnost KL-DENT vznikla v roce 1994 a jejím hlavním cílem je poskytovat profesionální poradenství a služby v oblasti vybavení stomatologických ordinací.

Specializujeme se na prodej stomatologických potřeb a techniky renomovaných značek, na základě individuálních přání zákazníka provádíme kompletní zařizování zubních ordinací na klíč, samozřejmostí je rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis.

Jsme členem skupiny RSt market a.s. Tábor, zabývající se dovozem a velkoobchodním prodejem zdravotnických prostředků pro stomatologii.

 

V naší nabídce naleznete:

zubní soupravy, kompresory, amalgamátory, polymerizační lampy, rentgeny, radioviziografie, stropní svítidla, sterilizace, mikromotory, turbinky, endomikromotory, apexlokátory, odstraňovače zubního kamene, odtryskávače zubního plaku, odlučovače amalgámu, laboratorní mikromotory, přístroje pro ozónovou terapii, diodové lasery, kamery pro indikaci
zubního kazu, přístroje pro implantologii atd.

 

Naše nabídka zahnuje mimo jiné tyto výrobce:

Chirana Medical, OMS, EKOM, Dürr, Bien Air, W+H, KaVo, NSK, Mectron, Amdent, EMS, Satelec, SUNI, Kodak, Metasys, Skantech, BMT, Cacan, LaserStyle Swiss, Degusa, CapMix a další.

Copyright © 2009 KL-DENT | Developed by Kinet